نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بین دوراهی گیر کردم

1840
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39775
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بین دوراهی گیر کردم

4ساله ازدواج کردم شوهرم از همون اول در همه مسایل کم میذاشته. از جمله مسایل عاطفی ،مسایل مالی و خرجهایی که معمولا همه موقع ازدواج برای همسرشون میکنند مثل خرید حلقه و پول محضر و ...الان هم نفقه و خرجی من و بچه ها رو اصلا نمیده ،خانواده ثروتمندی داره که اصلا تابحال دست توی جیبشون نبردند و الان پول درمان و دکتر من و دو بچم رو هم بابام میده البته بعلاوه پول مایحتاج خونه و حتی پوشک بچه ها و اجاره و رهن خونمون و بجز اینها موقع ازدواج حدود 50ملیون تومان وام و...برای شوهرم جور کرده بود که در واقع شوهرم الان 50میلیون بدهکاره و اصلا به روی خودش هم نمیاره.چندبار هم گفته بهم که من موقعی که امدم خواستگاریت فکر میکردم پولداری و پدرت دست بده داره و کسی هم که مارو بهم معرفی کرده از پولتون خیلی تعریف کرده بود ،ولی الان میبینم که از اون بابات هیچی به ما نمیماسته ،بابات اگه ادم بود باید خونه برامون میخرید نه اینکه رهن و اجاره رو بده و ....خلاصه اینکه شوهرم من رو فقط بخاطر پول انتخاب کرده و با اینکه بابام خداییش تاالان این همه بیش از وظیفش خرجمون کرده باز هم از بابا توقع داره و بهش توهینم میکنه.
    ما توی مسایل دیگه هم مشکلات زیادی داریم.بارها و بارها گفته که باید جدا بشیم ولی من التماسش کردم که اینکارو نکنه.پیش مشاورای زیادی هم رفتم ،ولی مساله ای که الان ذهنم رو درگیر کرده اینه که ایا واقعا زندگی با همچین فردی که رفتارهای بد با من داره ،توی همه چیز کم میذاره،توجه و محبت و خرج مالی که برای دیگران میکنه سر سوزنش رو در راستای من انجام نمیده،به بدیهایی که در حقم میکنه افتخار میکنه و همه جا بازگو میکنه و من رو مضحکه همه کرده،مهمتر از همه به قول خودش به خاطر پول بابام باهام ازدواج کرده ،و اینکه نامرده و با وجود دو بچه سر هر موضوع بیخودی میخاد طلاقم بده ان هم توافقی و به این شکل که من از همه حق و حقوقم و حتی بچه هام بگذرم ،زندگی با این فرد ارزش ادامه داره؟من تلاش کردم و میکنم اما در حال حاضر مردد شده ام که چه کار کنم؟ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38144
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بین دوراهی گیر کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط فرحناز_ص نمایش پست ها
    4ساله ازدواج کردم شوهرم از همون اول در همه مسایل کم میذاشته. از جمله مسایل عاطفی ،مسایل مالی و خرجهایی که معمولا همه موقع ازدواج برای همسرشون میکنند مثل خرید حلقه و پول محضر و ...الان هم نفقه و خرجی من و بچه ها رو اصلا نمیده ،خانواده ثروتمندی داره که اصلا تابحال دست توی جیبشون نبردند و الان پول درمان و دکتر من و دو بچم رو هم بابام میده البته بعلاوه پول مایحتاج خونه و حتی پوشک بچه ها و اجاره و رهن خونمون و بجز اینها موقع ازدواج حدود 50ملیون تومان وام و...برای شوهرم جور کرده بود که در واقع شوهرم الان 50میلیون بدهکاره و اصلا به روی خودش هم نمیاره.چندبار هم گفته بهم که من موقعی که امدم خواستگاریت فکر میکردم پولداری و پدرت دست بده داره و کسی هم که مارو بهم معرفی کرده از پولتون خیلی تعریف کرده بود ،ولی الان میبینم که از اون بابات هیچی به ما نمیماسته ،بابات اگه ادم بود باید خونه برامون میخرید نه اینکه رهن و اجاره رو بده و ....خلاصه اینکه شوهرم من رو فقط بخاطر پول انتخاب کرده و با اینکه بابام خداییش تاالان این همه بیش از وظیفش خرجمون کرده باز هم از بابا توقع داره و بهش توهینم میکنه.
    ما توی مسایل دیگه هم مشکلات زیادی داریم.بارها و بارها گفته که باید جدا بشیم ولی من التماسش کردم که اینکارو نکنه.پیش مشاورای زیادی هم رفتم ،ولی مساله ای که الان ذهنم رو درگیر کرده اینه که ایا واقعا زندگی با همچین فردی که رفتارهای بد با من داره ،توی همه چیز کم میذاره،توجه و محبت و خرج مالی که برای دیگران میکنه سر سوزنش رو در راستای من انجام نمیده،به بدیهایی که در حقم میکنه افتخار میکنه و همه جا بازگو میکنه و من رو مضحکه همه کرده،مهمتر از همه به قول خودش به خاطر پول بابام باهام ازدواج کرده ،و اینکه نامرده و با وجود دو بچه سر هر موضوع بیخودی میخاد طلاقم بده ان هم توافقی و به این شکل که من از همه حق و حقوقم و حتی بچه هام بگذرم ،زندگی با این فرد ارزش ادامه داره؟من تلاش کردم و میکنم اما در حال حاضر مردد شده ام که چه کار کنم؟ممنون
    ببخشید میشه بپرسم شما به چه چیز این زندگی امیدوارید که وقتی اوشون میگن طلاق شما التماسشون میکنید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    ببخشید میشه بپرسم شما به چه چیز این زندگی امیدوارید که وقتی اوشون میگن طلاق شما التماسشون میکنید؟
    خب چند سال از عمرشونو صرف این زندگی کردن و دو تا بچه دارن، مسلمه ترجیح میدن اوضاع زندگی و رابطه رو بهتر کنن تا اینکه طلاق بگیرن.

تازه شوهرشون میخواد بدون دادن کمترین حق و حقوق و حتی گرفتن بچه ها ازشون طلاقشون بده، خب این ظلم در حق ایشون هست.

اگه قرار باشه طلاق بگیرن باید حقوقشون رعایت بشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط فرحناز_ص نمایش پست ها
    سلام

اگه یه روزی تصمیم به طلاق گرفتین حق و حقوق شرعی و قانونیتونو تمام و کمال بگیرید و اصلاً ازشون کوتاه نیاید.

اگه شوهرتون در مورد طلاق حرف زد بهشون بگید که طلاق توافقی در کار نیست یا باید درست زندگی کنه یا باید حقوقتونو بده و با توجه به اینکه شوهرتون خیلی به پول اهمیت میده، اگه یک ریال ازش بگیرید انگار جونشو گرفتید، بنظر من باید از طریق قانون مجبورش کنید درست زندگی کنه یا پوستشو بکنید با گرفتن پولاش.

یعنی شوهر شما تا ازتون نترسه زندگیتون درست نمیشه و حتی در صورت طلاق بهتون ظلم میشه.

یه وکیل بگیرید و از طریق قانون مشکلاتتون رو حل کنید.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38144
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    خب چند سال از عمرشونو صرف این زندگی کردن و دو تا بچه دارن، مسلمه ترجیح میدن اوضاع زندگی و رابطه رو بهتر کنن تا اینکه طلاق بگیرن.

تازه شوهرشون میخواد بدون دادن کمترین حق و حقوق و حتی گرفتن بچه ها ازشون طلاقشون بده، خب این ظلم در حق ایشون هست.

اگه قرار باشه طلاق بگیرن باید حقوقشون رعایت بشه.
    بله دقیقا به خاطر همین میگم چرا موضع ضعف جلو همچین کسی بگیرن؟ در برابر همچین آدمی هر جچی بیشتر کوتاه بیان اوشون اتیششون تندتر میشه.. چون میدونن خانوم از طلاق میترسن هر رفتاری بخان انجام میدن.. پس چرا التماس کنن و خودشون رو کوچک کنن؟

6. کاربران زیر از saba saberi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    درست است که انسان نباید توقعات بی جا و به دور از امکانات همسرش را داشته باشد اما کم توقعی و کمک های پدرتان در همه جوانب زندگی مشترک شما باعث شده است همسرتان از بار مسئولیت شانه خالی کنند و آن رفتار پدرتان را نه یک لطف بلکه وظیفه بپندارند.متاسفانه بعضی از افراد بجای تلاش و پشتکار خودشان سعی می کنند با انتخاب یک همسر از جایگاه اقتصادی بالا بار مسئولیت را نپذیرند. به اینکه ایشان با وجود مشاوره ها زیاد بازهم رفتارشان تغییر نکرده است و مسیولیت پذیری ندارند و اینکه بر سر هر مسیله ای موضوع طلاق را پیش می کشند باید دلیل مهمی برایشان وجود داشته باشد بهتر است قبل از تصمیم نهایی در یک محیط آرام و به دور از توهین و در تنهایی و حتی نبود فرزندانتان با ایشان در مورد اینکه چه چیزی باعث می شود اینگونه رفتار کنند و تصمیمشان برای ادامه زندگی و بهتر شدن زندگیتان چیست صحبت کنید ما در اینجا چون از دیدگاه ایشان اطلاعی نداریم نمی توانیم در مورد همسرتان قضاوتی کنیم .
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران کمک بگیرید .
    ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
    شاد باشید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40050
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسانی که اینجا مشکلاتشان را مطرح می کنند از مستاصلی هست افرادی بیکار و هم پیدا می شوند که افکار مریض خود را اینجا بروز داده و درد اینها را زیاد می کنند اگر کمکی نمی کنید کامنت نگذارید . درست نیست این برخورد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد